Usługi

Kontenery na Gruz

Oferujemy Państwu kontenery na gruz , odpadów po remoncie, oraz inne odpadów typu zielone, meble a także na odpady z opróżniania mieszkań czy lokali użytkowych.

Usługi świadczymy na terenie Gdyni, Sopotu, Gdańska, Rumi, Redy czy Wejherowa.

Staramy się,  aby usługa zamówienia kontenera na gruz i inne odpady była tak prosta jak to tylko możliwe.

 

 

 

 

Numer kontaktowy:

664-360-788

zamówienia, przedłużenia, zwroty

 

Cena kontenera zależna jest od…

Kontaktując się z nami telefonicznie, dowiesz się, ile kosztuje wywóz gruzu i innych odpadów w Trójmieście. Posiadamy 3 rozmiary kontenerów na odpady. Nadają się one do małych prac remontowych a także do wiosennych czy jesiennych porządków, jak również spełnią swoją funkcję na placu budowy zarówno na początku, jak i końcu prac. Wpływ na cenę wywozu gruzu lub innych odpadów w Trójmieście ma kilka czynników. Są to m.in. typ odpadów, który będzie załadowany do kontenera, rozmiar tego kontenera, dokładna lokalizacja oraz długość postoju kontenera gruzowego. Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje podstawienie kontenera na dany typ odpadów skontaktuj się z nami. 664-360-788.

Wywóz gruzu i innych odpadów w kontenerach jakie inne odpady można wrzucić ?

Do kontenerów gruzowych można wrzucać również inne odpady, są to: odpady po remoncie, odpady budowlane, odpady z ogrodu (liście, trawa, krzewy, drzewa), ziemię, gruz, śmieci (np. stare meble).

Aktualna lista, która zawiera również informacje czego do kontenera wrzucać nie można znajduje się na stronie z poradami i informacjami.

Dodatkowe usługi dla wynajmujących kontener na gruz

Firma podstawia kontener na okres od 4ni robocze dłużej to dodatkowa opłata naliczana za każdy dzień. Jest to standardowa usługa. Niemniej jednak mamy w ofercie również usługę wynajmu długoterminowego jak również coś co nazywamy ,załadunek na poczekaniu usługa ta wygląda tak że tak, że samochód podstawia kontener i kierowca czeka od 30 do 45 minut na załadunek . w przypadku odbioru kontenera z gabarytami czyli meble istnieje możliwość załadunku przez naszą ekipę . Państwu tylko pozostaje cieszyć się z porządku przed posesją lub w lokalu . Takie rozwiązanie przydaje się w miejscach, gdzie wymagane jest pozwolenie na zajęcie pasa ruchu (na które muszą Państwo załatwić we własnym zakresie), a możliwy jest szybki załadunek.

Można powiedzieć ,że dodatkowym plusem jest to iż nikt inny nie porzuci swoich odpadów. Niezależnie od tego jakie są wymagania i oczekiwania klienta co do usuwania odpadów KMD GRUZ postara się je rozwiązać w miarę możliwości firmy.

Zadzwoń do nas, lub skontaktuj się poprzez formularz na stronie, aby otrzymać niezobowiązującą do niczego wycenę.

Odpowiemy na pytania dotyczące wywozu gruzu i śmieci

Postaramy się Tobie pomóc tak jak tylko umiemy, aby wynajęcie kontenera na odpady było tak proste jak to tylko możliwe. Dlatego przygotowaliśmy stronę z opisem i wymiarami kontenerów. Podpowiadamy, w jakich przypadkach dany kontener się sprawdza i co można do niego wrzucić (bo np. nie do wszystkich kontenerów można wrzucać gruz). Dodatkowo jeśli Twój kontener będzie musiał stanąć na drodze publicznej, na stronie z informacjami znajdziesz adresy odpowiednich urzędów, które zajmują się wydawaniem zgody na zajęcie pasa ruchu.

Gdzie wyrzucić odpady po remoncie lub budowie?

Kontaktując się z nami (telefoniczne lub mailowo) dowiesz się ile kosztuje wywóz gruzu i innych odpadów w Trójmieście. Posiadamy 3 rozmiary kontenerów na odpady. Nadają się one do małych prac remontowych a także do wiosennych czy jesiennych porządków, jak również spełnią swoją funkcję na placu budowy zarówno na początku jak i końcu prac mieszkańców,

INFORMACJE I WARUNKI NA STRONIE SA OGÓLNE I MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD ZAWARTYCH NA UMOWIE, FAKTURZE CZY DOKUMENCIE KP.

ISTOTNE I WIĄŻĄCE USTALENIA ORAZ WARUNKI ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEKAZANYCH DOKUMENTACH I PODPISANYCH PRZEZ PAŃSTWA CZY OSOBY DO TEGO WYTYPOWANE.

Gdynia jest największym miastem w Polsce niebędącym miastem wojewódzkim. Razem z Gdańskiem i Sopotem tworzy Trójmiasto – czwarty pod względem obszaru, obszar metropolitalny w Polsce. Oferujemy nasze usługi na terenie całej Gdyni oraz okolicznych miejscowości, tj: wywozimy gruz w Chwaszczynie, Koleczkowie, Bojanie i Tuchomiu.