Usługi

Wywóz gruzu w workach - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Oferujemy wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Posiadamy cztery rodzaje worków:

 

worek 1t

od 270,00 zł

worek 1.6t

od 340,00 zł

worek 2t

od 360,00 zł

worek 2t

od 370,00 zł

Sprawdź pełen cennik

Dostarczamy worek do Państwa w umówionym podczas rozmowy telefonicznej czy zleceniu mailowym czasie.

Odbiór następuje po informacji zwrotnej do czterech dni roboczych lub w podanym przez odbierającego zlecenie pracownika terminie w przypadku zgłoszenia sms muszą państwo dostać wiadomość zwrotną z terminem odbioru . Dłuższe terminy odbioru są przed świętami czy to wielkanocnymi czy tez bożego narodzenia.

W miejsca mało dostępne czy nie pozwalające na podstawienie kontenera proponujemy "tak zwane" pakiety kontenerowe - minimum 3 maksimum 5 worków o wymiarach 100x100x100cm , 100x100x120cm czy100x100x140cm w zależności od wielkości zestawu przeznaczenia i miejsca podstawienia ceny zaczynają się od 630 zł pracujemy od Gdańska przez, Sopot, Gdynię, Rumię, Redę, Wejherowo czy Bolszewo.

A także na indywidualne zlecenia obsługujemy między innymi Puck czy Władysławowo.

Worki przeznaczone są na 3 rodzaje odpadów remontowo budowanych i tak :

I  czysty gruz czyli cegła pustak tynk kafle czy posadzki betonowe

II Mix czyli płyty K/G, PCV drewno folia papier itp. w stosunku 80% czyste do 20% inne w przypadku zamówienia worka na gruz mieszany nie muszą Państwo segregować odpadów.

III odpady z płyt kartonowo gipsowych, stelaży, śmieci poremontowe czyli folie papiery kartony itp. z małą ilości gruzu.

Gdy worek wynajęty jest na same płyty K/G, styropian z elewacji czy same śmieci typu folia, karton, czy styropian z opakowań cena za odbiór takich odpadów ustalana jest indywidualnie i zależna jest od wielkości worka. Nasze worki mogą służyć do sprzątania ogrodów, piwnic, garaży czy ogrodów.

FIRMA KMD GRUZ

Nie zajmuje się odbiorem odpadów niebezpiecznych czyli zawierającymi substancje żrące, azbest czy eternit, papy, wełny mineralnej a także sypkich i płynnych substancji chemicznych tzw. suchego betonu mogącego uszkodzić worek i uniemożliwić jego odbiór a to spowoduje naliczenie dodatkowych kosztów.
NIE ODBIERAMY ODPADÓW KOMUNALNYCH i takie też nie mogą znajdować się w naszych workach.

Przy dostawie worka zawsze ustalane jest miejsce jego postawienie umożliwiające odbiór samochodem ciężarowym z HDS czyli worki muszą stać jak najbliżej jezdni nie dalej niż 1m od jej krawędzi ,chodnika przy posesji pod rygorem nie wykonania usługi bez zwrotu kosztów worki nie mogą zmieniać miejsca podstawienia czyli tego zawartego w umowie. Nie mogą stać pod tunelami, przewodami wysokiego napięcia na skarpach zastawione samochodami ponieważ nie dźwigamy worków nad pojazdami czy innymi elementami, a także nie ściągamy worków z podwyższeń.

Dostarczamy worki nowe lub używane estetycznie zapakowane i nie zajmują dużo miejsca więc mogą być zamówione wcześniej ale nie za wcześnie, ponieważ:

worki wynajmowane są na konkretny okres 21 dni, z możliwością przedłużenia - po informacji telefonicznej SMS - jednak nie dłużej niż na 6 tygodni..

Jeżeli firma nie otrzyma informacji o potrzebie przedłużenia terminu wynajmu worka - usunie go w wyznaczonym terminie, bez uprzedzania Klienta o tym fakcie.

"KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZECZYTANIA DOKUMENTU W FORMIE PISEMNEJ PODCZAS DOSTAWY CZY TO WORKA , KONTENERA CZY KRUSZYW"

W myśl ustawy o porządku w gminie za worek i porządek wokół niego odpowiada zamawiający, worek nie może być przeładowany a rzeczy pozostawione poza workiem nie będą zabrane . W niektórych przypadkach worek może być usunięty przed terminem np. święta państwowe, czy regionalne (dotyczy centrum miast), gdy został postawiony w niedozwolonym miejscu i zagraża bezpieczeństwu. W takich przypadkach worek może usunąć miasto bez informowania klienta, firma nie podstawia worków zastępczych tylko kolejne.

Stawiając worek w centrum miast na pasie drogowym niezbędne jest posiadanie zezwolenia na zajęcie takiego miejsca z Zarządu Dróg i Zieleni danego miasta .W przypadku nałożenia kary będzie nią obciążony wynajmujący.

INFORMACJE I WARUNKI NA STRONIE SĄ OGÓLNE I MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD ZAWARTYCH NA UMOWIE, FAKTURZE CZY DOKUMENCIE KP.

ISTOTNE I WIĄŻĄCE USTALENIA ORAZ WARUNKI ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEKAZANYCH DOKUMENTACH I PODPISANYCH PRZEZ PAŃSTWA CZY OSOBY DO TEGO WYTYPOWANE.

 

Poniżej przykład, który pokazuje w jaki sposób załadowane worki NIE BĘDĄ ODBIERANE, również wszystkie dodatkowe rzeczy pozostawione przy workach nie będą wywożone przez naszą firmę.
Worki odbierane są przez 5 dni w tygodniu we wczesno porannych godzinach i w przypadku postawienia takiego worka na terenie zamkniętym zamawiający zobowiązany jest do jego udostępnienia w godzinach podanych przy zgłoszeniu zwrotu worka . 

90% naszych worków to worki wielokrotnego użytku, co pozwala na ochronę środowiska szyte w polskiej firmy na dzień dzisiejszy korzystamy z worków firmy Paktainer. Posiadają atesty, które umiejscowione są na worku lub do wglądu w siedzibie firmy.

Firma nie zwraca kosztów worka w przypadku, gdy klient się rozmyśli. Firma może naliczyć dodatkowe koszty w przypadku, gdy worek stoi w innym miejscu niż ustalony i po worek trzeba by dojeżdżać więcej niż raz.

Informacje o pozwoleniach na zajęcie pasa ruchu drogowego